s

M

Sabina Murańska

Cześć Wam!

Mam na imię Sabina. Bardzo miło mi Was gościć na mojej stronie! Zapraszam Was do mojego świata. Mam nadzieję że uda nam się stworzyć piękne ujęcia opowiadające Waszą historię  

Pochodzę ze Śląska, ale fotografuję w całej Polsce. Dojazd nie jest dla mnie problemem.Zapiszę Waszą historię
za pomocą aparatu!

Aparat był mi bliski odkąd pamiętam.    Pierwszy ślub miałam okazję fotografować       w wieku 16 lat. Od tamtej pory fotografia ślubna została w moim sercu do dziś. Z ogromną przyjemnością wykonam dla Was również  sesję narzeczeńską, rodzinną, ciążową oraz indywidualną. Mój wybór pracy jako fotograf nie jest przypadkowy- nic nie dostarcza takiej energii i radości jak dokumentowanie emocji. Do tej pory nic nie przebiło tego uczucia satysfakcji, jaką przynosi uśmiech zadowolonego ze zdjęć klienta.

Portfolio

Reportaż ślubny

W reportażu ślubnym najistotniejszym dla mnie jest Wasza prawdziwość i naturalność, dlatego nie reżyseruje i nie ingeruję zanadto w otoczenie. Emocje są najpiękniejsze, kiedy są spontaniczne i prawdziwe, wobec czego w dniu Waszego ślubu staram się fotografować dyskretnie.

Kontakt z parą jest dla mnie bardzo ważny, dlatego zawsze dążę do przyjacielskich relacji ♥

Sesja ślubna

Zdecydowanie większość par nie wyobraża sobie reportażu ślubnego bez sesji plenerowej. To Wy decydujecie o miejscu sesji, ale oczywiście zawsze mogę zaproponować Wam coś od siebie.

 

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to dobra szansa na oswojenie się z aparatem, a zarazem okazja by zarejestrować chwile z ważnego czasu w Waszym związku.

Będzie mi miło poznać Was jeszcze przed ślubem 

Sesja ślubna

Wspólne sesje rodzinne możemy wykonać w plenerze lub w Waszym domu. Taka sesja jest super okazją do wspólnego spędzenia czasu z rodziną, a przy okazji zostają pamiątki które mogą wypełnić album rodzinny. 

Wykonuję również sesje ciążowe- jest to dobry pomysł aby uwiecznić jeden z najpiękniejszych, a zarazem najtrudniejszych chwil w życiu kobiety

Kontakt

Zapytania o dostępność Waszego terminu kierujcie bezpośrednio na mój adres mailowy:

sabinafoto.fotograf@gmail.com

tel. (+48) 507 165 226

W zapytaniu warto napisać datę, miejsce waszego wydarzenia. Miłym dla mnie dodatkiem będzie informacja jak na nas trafiliście.

Na wszystkie maile odpowiadam w ciągu 48h, dla pewności prosimy sprawdźcie spam.

Z góry dziękuję za nadesłane wiadomości.