Serdecznie polecamy Sabinę jako fotografa! Towarzyszyła nam podczas sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu 28.06.2025, na weselu oraz na sesji poślubnej — i na każdym etapie wykazała się pełnym profesjonalizmem oraz świetną współpracą. Zdjęcia, które dla nas wykonała, to naprawdę kawał doskonałej roboty — piękne ujęcia, świetne kadry i ogromna dbałość o detale. Na weselu idealnie wyczuwała momenty, w których warto zrobić zdjęcia, a jednocześnie w ogóle się nie narzucała. Była otwarta na wszystkie nasze pomysły i propozycje. Dzięki temu, jak wspaniale uchwyciła każdą ważną chwilę, stworzyła dla nas pamiątkę, która zostanie z nami na zawsze. Z czystym sumieniem polecamy Sabinę każdemu, kto szuka nie tylko świetnego fotografa, ale też wyjątkowego człowieka do współpracy.
Martyna + Krzysztof
Na początku lipca Pani Sabina sprawiła że ten wyjątkowy dzień zapamiętamy do końca życia z wielkim uśmiechem! Jesteśmy przeogromnie wdzięczni za piękne fotografie, za towarzystwo, za atmosferę jaką Pani Sabina wprowadziła, za kontakt. Na początku w ogóle nie myśleliśmy aby ktoś robił nam zdjęcia, jednak po namyśle i po wszystkim nie żałujemy ani trochę a wręcz jesteśmy zachwyceni efektami oraz całokształtem, przebiegiem. Dziękujemy jeszcze raz z całego serca!
Wiktoria + Michał
Fotograf dla wymagających! Mój najlepszy wybór, drugi raz wybrała bym dokładnie tą samą osobę i będę wszystkim polecać. Kreatywna, pomysłowa, pełna pasji. Zdjęcia są przepiękne, każde jedno, idealne kadry, kolory, ujęte wyjątkowe chwile. Ekspresowa realizacja i bardzo dobra cena uslugi. Oprócz tego każdej Pannie młodej życzę takiej wyluzowanej, zabawnej i potrafiącej w super sposób rozładować stres osoby. Same zdjęcia to z Sabiną świetna zabawa a efekty powalające. Z całego serduszka polecam!
Karolina + Karol
Sabina jest absolutnie wybitna! Robiła dla nas zarówno sesję narzeczeńską, jak i reportaż ślubny - pomimo naszego stresu i zupełnej nieumiejętności zachowania się przed obiektywem, wszystkie zdjęcia wyszły absolutnie piękne. Sabina zadbała o to, żebyśmy się dobrze czuli, jest bardzo pozytywną i otwartą osobą. Polecam wszystkim bardzo mocno!
Martyna + Bartosz
Wybór fotografa ślubnego nie jest najłatwiejszym zadaniem dla pary młodej - poza względami estetycznymi zdjęć i preferowanym stylem pracy ważne, o ile nie ważniejsze, jest to, aby pomiędzy fotografem a parą młodą było "to coś" - chemia, która sprawi, że obie strony czują się przy sobie swobodnie, a dzięki wzajemnej współpracy powstaje efekt w postaci pięknych fotografii. U nas dokładnie tak się stało Sabina już na pierwszym spotkaniu oczarowała nas swoim portfolio - zdjęcia były bardzo naturalne, szczere, emocjonalne, bez sztucznego pozowania. Mieliśmy przyjemność przekonać się o tym już trzykrotnie, dlatego że Sabina robiła nam już sesję narzeczeńską, reportaż ślubny oraz sesję poślubną. I z pełnym przekonaniem wiemy, że to nie nasza ostatnia sesja zdjęciowa u Sabiny! Sabina sprawiła, że na każdej sesji czuliśmy się swobodnie i udzielały nam się bardzo pozytywne emocje. Na bieżąco doradzała, jakie ujęcie byłoby fajne, jak się ustawić i co robić, aby wypaść jak najlepiej, a jednocześnie pozostać naturalnym. Pełen profesjonalizm i doświadczenie w każdym calu! Oprócz tego Sabina jest po prostu przesympatyczną osobą, była dla nas wsparciem w stresujących momentach w dniu ślubu i czuwała nad sprawami organizacyjnymi. Oglądając zdjęcia ślubne często zastanawialiśmy się - kiedy i gdzie Sabina zrobiła te zdjęcie? Niektóre ujęcia były tak naturalne, że w danej chwili nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, że jesteśmy fotografowani. Dostaliśmy mnóstwo pochwał, jeśli chodzi o zdjęcia! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Sabiną, dzięki niej mamy piękną pamiątkę z najważniejszego dnia naszego życia. Dziękujemy i polecamy z całego serducha!
Gosia + Karol
Strona www stworzona w kreatorze WebWave.